KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14591008
nr 1459 1008
José Luis Sanchez
(f. 1926), Spanien
Skulptur i brons på sockel av plexiglas. Signerad, numrerad 35/1000. Höjd: 15cm. Längd: 13cm
José Luis Sanchez, spansk konstnär född 1926.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:12:24
1/4 13:27:45